Dobry, zły i brzydki z wygranej Green Bay Packers nad Dallas Cowboys

Mike McCarthy rzucił z niesmakiem zestaw słuchawkowy.

Aaron Rodgers skoczył tak wysoko, jak 38-letnia puszka, wymachiwał pięścią i wyginał się.

Powrót McCarthy'ego do Green Bay został zepsuty. Przegrana passa Packerów dobiegła końca.

Kicker Mason Crosby wywiercił cel z 28 jardów z 3:09 w dogrywce w niedzielę, podnosząc Packers do nieprawdopodobnego zwycięstwa 31-28.

Green Bay poprawił się do 4-6, zakończył pierwszą serię przegranych pięciu meczów od 2008 roku i na razie uratował sezon. Dallas, który stracił 14-punktowe prowadzenie w drugiej połowie, spadł do 6-3.

Oto dobre, złe i brzydkie zwycięstwo Green Bay nad Dallas.

DOBRA

CHRZEŚCIJANIN WATSON: Nowicjusz Packers w drugiej rundzie był wielkim rozczarowaniem przez większość jego pierwszego sezonu, zmagając się z kontuzjami i upadkami.

Watson opuścił dużą część obozu treningowego po przejściu operacji kolana. Opuścił trzy mecze z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego — i został wyeliminowany z dwóch ostatnich z powodu wstrząśnienia mózgu i kontuzji klatki piersiowej. Do niedzielnego meczu wszedł z zaledwie 10 chwytami.

Ale Watson miał swoją imprezę w niedzielę, zdobywając pierwsze trzy przyłożenia w swojej karierze i dając życie Packersom po raz pierwszy w 2022 roku.

Watson pokonał pojedyncze pokrycie i zdobył podanie z 58 jardów na TD od Aarona Rodgersa na 4:54 przed końcem drugiej kwarty, która remisowała 7-7. Na początku czwartej kwarty Watson uwolnił się i wyciągnął 39-jardowy TD od Rodgersa, który wyciągnął Packers w ciągu 28-21.

A Watson prowadził skrzyżowanie na 2 i pół minuty przed końcem i zdobył 9-jardowy TD od Rodgersa, który zremisował mecz 28-28.

Watson miał kilka wczesnych spadków, które okazały się kosztowne. Ale z nawiązką odkupił się dzięki trzem przyłożeniom, które utrzymały Green Bay w grze.

Po miesiącach bycia niewidzialnym Watson pokazał, dlaczego Green Bay przeszedł do drugiej rundy i użył 34th ogólny wybór w kwietniowym drafcie na szerokiej widowni ze stanu Dakota Północna.

RUDY FORD: Ford wszedł w ten dzień po rozegraniu zaledwie 12.48% ujęć w defensywie w tym sezonie. Ale z kontuzjowanym obrońcą Ericiem Stokesem na rezerwie kontuzjowanej, Ford przeniósł się do początkowego składu i zabłysnął.

Packers przesunęli gracza slotowego Rasula Douglasa do narożnika, bezpieczeństwa Darnell Savage do slotu i Forda w bezpieczne miejsce. Ford rozegrał największy mecz w swojej karierze z parą przechwytów, które doprowadziły do ​​14 punktów.

Z Dallas prowadzącym, 7-0, w połowie drugiej kwarty i mając przed sobą trzecią bramkę z 11 drużyny Green Bay, Ford przechwycił rozgrywającego Dallas Daka Prescotta i oddał go 34 jardów.

The Cowboys byli w tym czasie w zasięgu punktacji i mieli objąć dwupunktowe prowadzenie. Ale wielka gra Forda to zmieniła – i rozmach gry.

Zaledwie trzy gry później, Aaron Rodgers uderzył Christiana Watsona i przyłożenie z 58 jardów zakończyło się remisem 7-7.

Następnie z 2:30 do końca, Ford przechwycił Prescotta po raz drugi i zwrócił go 34 jardów do Cowboys 24. Trzy gry później Aaron Jones miał 12 jardów przyziemienia i dał Green Bayowi przewagę 14-7.

SKŁADANIE ICH SZACUNKU: Packers złożyli wyrazy szacunku Mike'owi McCarthy'emu przed meczem, umieszczając zdjęcie swojego byłego głównego trenera na JumboTron obok nagłówka „Witamy z powrotem”.

McCarthy poprowadził Packers do mistrzostw Super Bowl w sezonie 2010. I McCarthy, który trenował w Green Bay w latach 2006-18, był drugim najdłużej zatrudnionym trenerem w historii zespołu, po samym Earlu „Curly” Lambeau (1921-'49).

Ale McCarthy nie był jedynym byłym trenerem lub zawodnikiem Packera pracującym teraz w Dallas, który został rozpoznany przed meczem.

Wśród pozostałych znaleźli się trener linii ofensywnej Joe Philbin, asystent trenera Scott Tolzien, trener obrony Al Harris, asystent trenera drużyn specjalnych Rayna Stewart, asystent trenera Rob Davis, trener linii obrony Scott McCurley, koordynator gry podań defensywnych Joe Whitt Jr., asystent linii ofensywnej trener Jeff Blasko i trener kontroli jakości Ryan Feder.

TO I TO: Green Bay przebiegł 207 jardów na 39 niesie – imponujące 5.3 jarda na próbę. Packers nadawali ton wcześnie 13 rushów na 65 jardów w pierwszej kwarcie (5.0) i walili przez cały dzień. … Isaiah McDuffie, zastępujący kontuzjowanego De'Vondre Campbella, zaliczył 13 wślizgów. … Aaron Rodgers miał swój najlepszy mecz w sezonie, wykonując podania 14 z 20 na 224 jardy, trzy przyłożenia i bez przechwytów. Rodgers ukończył również z wynikiem 146.7 przechodniów. … Allen Lazard strzelił 36 jardów w dogrywce, co dało Crosby'emu zwycięski rzut.

ZŁE

OBEJMUJ TEN CZŁOWIEK: Green Bay nie miał odpowiedzi dla CeeDee Lamb z Dallas.

Lamb zakończył 11 przyjęć na 150 jardów i parę przyłożeń. To był pierwszy raz, kiedy w tym sezonie Lamb osiągnął granicę 100 jardów w meczu.

W drugiej kwarcie Lamb miał trzyjardowy TD, co dało Dallasowi prowadzenie 7-0. Następnie pod koniec trzeciej kwarty, Lamb pokonał narożnikowego Jaire'a Alexandera i pokonał TD z 35 jardów, co dało Cowboys prowadzenie 28-14.

Lamb jest jednym z najniebezpieczniejszych skrzydłowych w lidze. Ale Kowboje nie są po tym szczególnie uzdolnieni, a Packers powinni byli uczynić spowalniające Lamba swoim najwyższym priorytetem.

KŁOPOTY OBROTU: W całym sezonie 13 Green Bay zanotował zaledwie 2021 razy. Mają już 15 w 2022 roku.

W połowie drugiej kwarty Rodgers został zwolniony przez DeMarcusa Lawrence'a, a Jayron Kearse odzyskał siły. To był trzeci raz, kiedy Rodgers w tym sezonie popełnił błąd, a Packers przegrali całą trójkę.

Następnie, w trzeciej kwarcie, powracający Amari Rodgers pogrzebał i przegrał łódkę (więcej o tym poniżej).

Pakowacze 2022 mają niewiele miejsca na błędy, a obroty okazały się niezwykle kosztowne.

TO I TO: Bezpieczeństwo Johnathan Abram, zawodnik, który Green Bay podpisał w tym tygodniu, został wezwany do przeprowadzenia rozpoczęcia meczu w drugiej kwarcie. Kara ta zmusiła Packerów do rozpoczęcia jazdy po własnej linii 10 jardów. … Dallas cofający się Tony Pollard miał 115 jardów biegu, podczas gdy zmagania Green Bay z biegiem trwały.

Brzydki

AMARI RODGERS: Drugi rok, szerokokątny odbiornik Green Bay, był jednym z najbardziej rozczarowujących wyborów Packersów w trzeciej rundzie draftu w ostatnim czasie. Rodgers ma zaledwie osiem łowów w karierze i na początku tego roku stracił pracę jako powracający z kicksów Green Bay. Jednak Packers nadal kłusują Rodgersem po zdobyciu puntów, mimo że wszedł do gry średnio zaledwie 7.0 jardów na zwrot i ciężko walczył z bezpieczeństwem piłki. Lojalność Green Bay wobec Rodgersa okazała się kosztowna – ponownie – w niedzielę.

W połowie trzeciej kwarty Rodgers po raz piąty w tym sezonie trafił na punt, a Sean McKeon z Dallas odzyskał wynik 45. Cztery gry później Tony Pollard strzelił do środka, uzyskując przyłożenie na 13 jardów, co dało Dallasowi 21 punktów. -14 ołowiu.

Keisean Nixon zastąpił Rodgersa na zwrotach z puntów do końca gry. Jednak do tego czasu szkody zostały już wyrządzone.