Dobre, złe i brzydkie od straty Green Bay Packers do Buffalo Bills

Aaron Rodgers, obecnie w wieku 18 latth Sezon NFL był tylko sezonowo-rocznym profesjonalistą.

Obecni debiutanci Quay Walker i Romeo Doubs mieli zaledwie sześć lat. A główny trener Matt LaFleur był trenerem rozgrywającym w Północnym Michigan.

Był rok 2006 — i to ostatni raz, kiedy Green Bay Packers mieli 3-5. Do niedzieli wieczorem.

Szalejący Packers poszli do Buffalo — prawdopodobnie najlepszej drużyny NFL — i zostali przeszkoleni przez potężnych Billów.

Rozgrywający Buffalo Josh Allen wykonał parę przyłożeń, defensywa Green Bay znów miała problemy i Bills odnieśli zwycięstwo 27-17.

Buffalo poprawił się do 6-1 i ma najlepszy wynik w AFC. Packers (3-5) przegrali swój czwarty mecz z rzędu po raz pierwszy od 2016 roku i przegrali 3 ½ gry za Minnesotą (6-1) w NFC North.

Oto dobre, złe i brzydkie zwycięstwo Buffalo nad Packers.

DOBRA

URUCHOM GRĘ: Packers zrobili wszystko, co mogli, aby ustalić bieg, przejąć piłkę i trzymać ją z dala od Allena. A Green Bay zrobił to bardzo dobrze.

Packers pobiegł na szczyt sezonu 208 jardów i średnio 6.7 jardów na przeniesienie. A gdyby obrona grała lepiej, to ofensywne podejście mogłoby być wystarczająco dobre, by wywołać masową niespodziankę.

Aaron Jones pobiegł na szczyt sezonu 143 jardy na 20 podań, a także złapał cztery podania. Jones miał długi bieg 32 jardy i średnio osiągnął imponujące 7.2 jarda na przeniesienie.

AJ Dillon również pobiegł na 54 jardy na 10 noszenia (5.4), a obaj obrońcy zadali wiele obrażeń po kontakcie.

Green Bay miał 83 jardy biegu w pierwszej połowie, co pomogło mu kontrolować piłkę przez prawie 17 minut. Packers pobiegli następnie na 125 jardów w drugiej połowie, mimo że ich gra podań była nieudolna aż do ostatnich minut.

Jeśli Green Bay zastosuje się do tego planu w nadchodzących tygodniach, być może nadal będzie w stanie uratować ten rozczarowujący sezon.

ROMEO WĄTPLIWOŚCI: Nikt nie potrzebował wzmocnienia pewności siebie bardziej niż Doubs, debiutant, który w zeszłym tygodniu nie złapał swoich czterech celów.

Doubs powinien był to trafić z 19 jardów, cyrkowym złapaniem za przyłożenie w połowie drugiej kwarty, które przyciągnęło Packers w ciągu 14-7.

Doubs obrócił obrońcę Tarona Johnsona, a potem Doubs musiał się odwrócić, aby wykonać sprytny chwyt. Doubs wykonał świetną robotę, stawiając obie nogi, utrzymując kontrolę nad piłką i dokonując jednego z najbardziej imponujących chwytów Packerów w sezonie.

Doubs również chwycił 26 jardów w czwartej kwarcie i zakończył noc czterema złapami na 67 jardów.

TO I TO: Cornerbacks Rasul Douglas i Jaire Alexander przechwycili w czwartej kwarcie. Allen rzucił tylko cztery przechwyty w pierwszych sześciu tygodniach sezonu. … Nowicjusz Samori Toure miał swoje pierwsze przyłożenie w karierze, zdobywając 37 jardów od Rodgersa w czwartej kwarcie.

ZŁE

CHRZEŚCIJANIN WATSON: Wybór drugiej rundy draftu przez Green Bay miał frustrujący rok.

Watson opuścił dużą część obozu treningowego po przejściu operacji kolana. Opuścił także trzy mecze z kontuzją ścięgna podkolanowego — w tym dwa ostatnie konkursy.

Watson wrócił w niedzielę, ale trwał tylko osiem sztuk.

Na trzecim i 15 Rodgers uderzył Watsona na środkowym ekranie na 12 jardów. Ale Watson doznał wstrząsu mózgu podczas ataku Tremaine Edmunds i nie wrócił.

„Myślę, że w każdej ofensywie chcesz szybkiego gracza na boisku, przynajmniej na jednej z pozycji odbierających, aby otworzyć rzeczy” – powiedział trener Packers Wide Receiver Jason Vrable o Watsonie w zeszłym tygodniu. „Ludzie naturalnie szanują jego szybkość. Jest silny, jest duży. Wszyscy możecie to zobaczyć.

„Oczywiście, kiedy oglądasz taśmę i jesteś obrońcą, musisz szanować tę prędkość, ponieważ będzie biegał przez ludzi. Wykonał świetną robotę, rehabilitując się i wracając i czując się świetnie, więc jestem podekscytowany, widząc, w jakim kierunku zmierza w tej grze.

Watson był dobry przed zawodami. Ale jak zbyt wiele razy w tym sezonie, Watson był w trudnej formie, gdy mecz się zakończył.

UTRATA LINEBACKERSÓW: Początkujący obrońca Green Bay Quay Walker został trafiony niesportową karą i został wyrzucony z gry po tym, jak zepchnął ciasną drużynę Buffalo do ciasnego pola Zacha Davidsona na linii bocznej Billów.

Była to bezsensowna, samolubna decyzja, ponieważ wydawało się, że Davidson próbował powstrzymać Walkera przed upadkiem.

Zaledwie kilka minut później Packers w środku linebacker De'Vondre Campbell odpadł z powodu kontuzji prawego kolana, pozostawiając Green Bay wyjątkowo chudy na tej pozycji.

Bez Walkera i Campbella Packers grali w drugiej połowie z Isaiah McDuffie i Ericem Wilsonem na wewnętrznej linii obrony.

CZWARTA AWARIA W DÓŁ: Trailing, 27-10, na początku czwartej kwarty Packers pojechaliśmy do 26 Buffalo i zmierzyli się czwarta i 1 .

Green Bay prowadził piłkę do woli przez całą noc i wysłał Jonesa na środek. Defensywny koniec Buffalo Von Miller wysadził jednak prawą stronę linii ofensywnej Packerów, co utorowało drogę narożnikowi Taronowi Johnsonowi, który ścigał się nietknięty i rzucił Jonesa za stratę jednego jarda.

POD PRESJĄ: Buffalo miał ogromną presję przez całą noc, szczególnie na środku.

Walki Eda Olivera i Tima Settle'a miały ogromny wpływ przez całą noc. I chociaż Rodgers został zwolniony tylko dwa razy, był pod przymusem z powodu wielu swoich odpadków.

Green Bay grał bez lewego obrońcy Elgtona Jenkinsa (stopa), który był spóźniony. A debiutant Zach Tom, który zastąpił Jenkinsa, był czasami obezwładniony.

TO I TO: … Rozgrywający Packers Aaron Rodgers rzucił swoje czwarte przejęcie w 2022 roku. Rodgers miał tylko cztery przechwyty w całym 2021 i 2019 roku i tylko dwa INT w 2018. … Sammy Watkins, który pierwsze trzy sezony swojej kariery spędził w Buffalo, miał rozczarowanie powrót. Watkins złapał tylko jedno podanie na trzy metry. … Keisan Nixon na początku drugiej połowy miał 49 jardów z kickoffa, który został skasowany przez oczekujące połączenie z Innisem Gainesem. … Green Bay spadł do 0-7 wszech czasów w Buffalo.

Brzydki

OBRONA: Obrona Green Bay ma siedem typów w pierwszej rundzie draftu, w tym sześć starterów. W sezonie, w którym atak się zmienia, Packers planowali oprzeć się na swojej obronie w 2022 roku.

Cóż, ten plan się nie sprawdził.

Green Bay desperacko potrzebował swojej obrony, aby zabłysnąć wcześnie, jeśli ma nadzieję trzymać się potężnych Bills. Zamiast tego stało się odwrotnie.

Buffalo miał trzy proste uderzenia w pierwszej połowie na swojej drodze do uzyskania przewagi 24-7 w pierwszej połowie.

Allen uderzył w ciasny koniec Dawsona Knoxa za 1 jard TD, znalazł Stefona Diggsa za 26 jardów, a Isaiah McKenzie miał 7 jardów przyziemienia.

Buffalo zakończył połowę z sumą 234 jardów i średnio 9.0 jardów na grę. Bills również przebiegł 107 w pierwszej połowie i średnio 8.2 jarda na przeniesienie.

Obrona Green Bay była lepsza w drugiej połowie. Ale wtedy było już za mało, za późno.

„Jak dobrzy będziemy w obronie?” Packers poza linebacker Preston Smith powiedział w zeszłym tygodniu. „Chcemy być wielcy, a to będzie mecz, który pokaże nam, jak dobrzy potrafimy być i jak świetną obroną możemy być i pokażemy nasz potencjał i to, z czego jesteśmy stworzeni. Stajemy na wysokości zadania.”