Obraźliwe, kpiące z Pedriego świętowanie ze strony fanów Manchesteru United, Garnacho Angersa FC Barcelona

Skrzydłowy Manchesteru United Alejandro Garnacho rozwścieczył fanów FC Barcelony za kpiny z ich pomocnika Pedriego po tym, jak Katalończycy odpadli z baraży Ligi Europy w czwartek.

Bramki brazylijskiego duetu Freda i Antony'ego w drugiej połowie oznaczały zwycięstwo Czerwonych Diabłów 2:1 na Old Trafford i 4:3 w dwumeczu.

Barca dominowała z prowizoryczną pomocą w pierwszej połowie, ale została zalana w drugiej 45-minutowej części meczu.

Wyraźnie przegapili zawieszonego Gaviego i kontuzjowanego Pedriego, z którego kpił argentyński Garnacho po gwizdku na pełny etat.

Jak uchwycił aparat, Garnacho postanowił uczcić zwycięstwo, celebrując gola Pedriego.

Reprezentant Hiszpanii robi okulary i przykłada je do oczu, w hołdzie dla ojca w okularach, zagorzałego kibica Barcelony na Teneryfie.

Garnacho powiedział również: „Wielka drużyna awansowała do następnej rundy” na Instagramie i wzbudził gniew Culers na całym świecie za wyśmiewanie człowieka, który nie był tam, by bronić honoru swojego klubu i jest jednym z najbardziej szanowanych, najmniej prowokacyjne postacie w sporcie.

„To, że Alejandro Garnacho naśmiewa się z Pedriego po wyeliminowaniu Barcy, pokazuje jego poziom zazdrości i niedojrzałości” powiedziany jedno popularne konto na Twitterze.

„Jak ważne jest, aby wiedzieć, jak wygrywać, a tym bardziej, gdy próbujesz wyśmiewać gracza, którego podeszew butów nawet nie dosięgasz”.

„Garnacho robi więcej poza boiskiem i na Instagramie niż jako gracz, wiemy, jak kończą się te [typy]”, skomentował obserwujący.

„Nie bez powodu idolem Garnacho jest CR7 (Cristiano Ronaldo) oraz Pedri [Andres] Iniesta i [Lionel] Messi”, zauważył inny.

Garnacho był dodatkowo nazywany „klaunem” i „niedojrzałym”. „Gdyby ten zawodnik był w mojej drużynie, byłbym zawstydzony” – powiedziano również.

Podczas gdy Barca liże rany po kolejnej katastrofalnej porażce na kontynencie, wielu ich fanów będzie miało nadzieję na upadek United w ostatnich 16 meczach lub gdzie indziej w rozgrywkach, aby mogli odwdzięczyć się Garnacho, kpiąc z nastolatka.