Dobre, złe i brzydkie, od porażki The Green Bay Packers do Tennessee Titans

To tyle, jeśli chodzi o ten rozmach.

Pożegnaj się z energią, która szumiała w budynku.

Cztery dni po rozegraniu najlepszego meczu piłkarskiego roku, Green Bay Packers wracają do resuscytacji.

Goście z Tennessee przybyli na Lambeau Field w czwartek wieczorem, nigdy nie przegrali i pokonali Packers, 27-17, w meczu, który musi wygrać dla Green Bay.

Packers przegrali po raz szósty w siedmiu meczach i spadli na 4-7, co pozostawia ich w 11th miejsce w NFC. Tennessee wygrało po raz siódmy w ośmiu meczach i poprawiło się na 7-3.

„Jestem bardzo rozczarowany, że mogę teraz wystawić taki występ” – powiedział trener Packers, Matt LaFleur. „Nawet nie wiem, co powiedzieć. Nie było tak jak kilka dni temu i dlatego jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz i za każdym razem, gdy wychodzisz na boisko, musisz wyjść i to zrobić.

Oto dobre, złe i brzydkie zwycięstwo Tytanów nad Packers.

DOBRA

PODSTAWOWE MÓJ DROGI WATSONIE: W niedzielny poranek nowicjusz Packers, Christian Watson, obudził się z zerowymi przyłożeniami w karierze. Dziś ma pięć.

Watson miał trzy chwyty TD przeciwko Dallas Sunday i dwa kolejne przeciwko Titans. A jego awans jest jednym z bardziej niezwykłych wydarzeń w najnowszej historii Packera.

Watson złapał 14-jardowego niszczyciela Aarona Rodgersa w ostatnim meczu pierwszej kwarty w czwartek po rzucie sędziowskim 50-50. Następnie pod koniec trzeciej kwarty Watson przeszedł przez boisko i złapał 8-jardowego niszczyciela w lewym tylnym rogu pola punktowego.

Watson został dopiero drugim debiutantem w historii drużyny, który zdobył pięć przyłożeń w dwóch meczach. Drugim był Max McGee w 1954 roku.

„Mam na myśli oczywiście, że chcę wnieść jak najwięcej” – powiedział Watson. „Oczywiście graj, gdy dzwoni mój numer. Ostatecznie nie ma to znaczenia, jeśli nie wygrywamy meczów piłkarskich.

„Oczywiście muszę nadal robić to lepiej i musimy nadal robić to lepiej. Oczywiście powiedziałem to w zeszłym tygodniu — jedyną statystyką, na której nam zależy, jest W na koniec dnia. Wszystko inne jest w stosunku do tego drugorzędne”.

WITAMY SPOWROTEM: Randall Cobb opuścił ostatnie cztery mecze z powodu kontuzji kostki, która, jak początkowo się obawiał, zakończyła jego rok. Ale Cobb wrócił do składu w czwartek i wniósł duży wkład.

Cobb miał przyjęcie z 24 jardów podczas drugiej jazdy Green Bay, która zakończyła się przyłożeniem Christiana Watsona. Cobb odzyskał również fumble Aarona Jonesa podczas tego marszu.

Cobb zakończył noc z najlepszymi w drużynie sześcioma złapaniami na 73 jardy. Cobb również wcześnie poradził sobie z puntem.

„Powrót Cobba był bardzo ważny nie tylko dla zespołu, ale także dla mnie indywidualnie – po prostu relacje, które mam z nim i szacunek, jaki mam dla niego” – powiedział Allen Lazard. „Po prostu jego energia, jego sok, myślę, że wniósł dużo energii, aby ogólnie pomóc nam w grze”.

BŁYSZCZĄCE WALKERY: Tennessee miało imponujące 10 minut jazdy w drugiej kwarcie. Na czwartym i 1 z 4-jardowej linii Green Bay Tytani ominęli bramkę z gry i poszli po nią.

Tytani przeprowadzili Derricka Henry'ego środkiem, ale obrońca Packers, Quay Walker, eksplodował po snapie i wypchnął Henry'ego, tracąc 2 jardy.

Walker walczył z biegiem w swoim debiutanckim sezonie. Ale miał wielką noc z 12 wślizgami i potężnym wślizgiem za przegraną przy czwartej próbie.

LOKALIZACYJNY ZROBIŁ TO: Były bezpieczeństwo Packera LeRoy Nazwisko Butlera zostało odsłonięte na fasadzie Lambeau Field na cześć jego wprowadzenia do Pro Football Hall of Fame w tym roku. Otrzymał również Pierścień Doskonałości w Hall of Fame.

Butler grał przez 12 sezonów (1990-2001) dla Packers i był członkiem zespołów, które siedem razy przechodziły do ​​playoffów, trzy razy wygrywały dywizję, trzykrotnie sięgały po mistrzostwo NFC (dwukrotnie wygrywając) i przyniosły Packers pierwsze mistrzostwo świata w 29 lat. Czterokrotnie był wybierany do pierwszej drużyny All-Pro (1993, 1996-98) i czterokrotnie wybierany do Pro Bowl (1993, 1996-98).

Butler zarejestrował 38 przechwytów, co jest czwartym co do wielkości w historii klubu. W swojej karierze zanotował 20.5 worków, piąty co do wielkości wśród bezpieczeństwa w historii NFL (od 1982). Butler jest jednym z pięciu graczy od 1982 roku, który ma ponad 15 wyrzuconych bramek, ponad 30 przechwytów i ponad 10 fumble odzyskanych (10). Jest jednym z zaledwie czterech graczy w historii NFL i jedynym graczem w lidze w latach 1990-2001, który ma ponad 35 INT i ponad 20 worków.

TO I TO: Rasul Douglas miał przechwyt w czwartej kwarcie, który utrzymywał Packers w granicach 27-17. … Narożny obrońca Green Bay, Keisean Nixon, w czwartej kwarcie trafił puntem z 24 jardów. … Zewnętrzny obrońca Preston Smith zakończył mecz z 1.5 worka.

ZŁE

OBRONA PODANIA: Nikt nie pomyli Ryana Tannehilla z Patrickiem Mahomesem czy Tomem Bradym. Ale rozgrywający Tennessee wyglądał jak jeden z najlepszych sygnalistów w piłce nożnej w czwartkowy wieczór.

Tannehill wykonał 22 z 27 podań na 333 jardy, dwa przyłożenia i jedno przechwycenie. Tannehill osiągał średnio 12.3 jarda na podanie i zakończył z doskonałą oceną podań na poziomie 127.3.

Tannehill miał 14-jardową przepustkę TD do biegania z powrotem Dontrella Hilliarda podczas pierwszej jazdy w Tennessee. A Tannehill rzucił rzutką do 16-jardowego niszczyciela, aby zacisnąć Austina Hoopera w pierwszej grze czwartej kwarty, dając Titans prowadzenie 27-17.

„Tak bardzo kładzie się nacisk na zatrzymanie biegu, wiesz?” – powiedział Cornerback Green Bay, Jaire Alexander. „A te popiersia pokrycia, to po prostu nie może się zdarzyć w tym momencie.

„Myślę, że w kilku z tych sztuk mogliśmy lepiej się komunikować. I martwisz się, że zatrzymasz bieg i jest głośno, więc jest to połączenie obu.

Aaron Rodgers: Rozgrywający Green Bay miał przyzwoite liczby, kończąc 24 z 39 na 227 jardów, dwa przyłożenia i bez przechwytów. Ale Rodgers i Packers nie zdobyli gola w ostatnich czterech posiadłościach, kiedy mieli szansę wrócić do gry.

Sam Rodgers był szalenie niecelny, wielokrotnie chybiając szeroko otwartego Allena Lazarda i Sammy'ego Watkinsa przy kolejnym rzucie. Ostatnie 20 zagrań Green Bay poszło na łączną odległość zaledwie 45 jardów. I zamiast zebrać swoją drużynę w meczu, który trzeba wygrać, Rodgers przegrał w krytycznym momencie.

„Chodzi mi o to, że na pewno spudłowałem kilka rzutów” – powiedział Rodgers. „Zdecydowanie przegapiłem kilka rzutów. … Muszę rzucić piłkę lepiej niż dziś wieczorem”.

NIESAMOWITY POCZĄTEK: Green Bay rozegrało swój najlepszy mecz w sezonie w czwartej kwarcie i dogrywce w zeszłym tygodniu, zdobywając ostatnie 17 punktów i pokonując Dallas 31-28. Ale Packers nie przenieśli tego rozpędu do czwartku.

Tennessee wziął początek kickoff i maszerował 83 jardów w ośmiu grach na przyłożenie. Tytani ograniczyli jazdę, gdy rozgrywający Ryan Tannehill uderzył biegnącego obrońcę Dontrella Hilliarda 14-jardowym niszczycielem.

Jednak wielka gra na podjeździe miała miejsce, gdy debiutant z Tennessee, Treylon Burks, złapał 43 jardy za bezpiecznym Keiseanem Nixonem na trzecim i siódmym. Tytani trzymali nogę na gazie, a Hilliard zdobył pięć zagrań później.

przyłapany na podglądaniu: Packers wykonali dobrą robotę, spowalniając Henry'ego w biegu, ograniczając go do 87 jardów na 28 prowadzących (3.1). Ale Henry zranił ich dwoma łapami na 45 jardów, a także rzucił podanie przyziemienia.

Po drugiej i drugiej bramce z 3 na 5 minut przed końcem trzeciej kwarty, Henry wykonał wymianę i uderzył głową w brzuch. Kiedy jednak Henry trafił na linię 5 jardów, zatrzymał się na dziesięciocentówkę i przerzucił podanie przyłożenia do Austina Hoopera z ostrej końcówki.

Oczywiście nikt nie spodziewał się, że Henry rzuci. Ale Krys Barnes i Rasul Douglas z Green Bay zostali wciągnięci i pozwolili Hooperowi zakraść się za nimi.

Oznaczało to trzecie podanie TD Henry'ego od 2019 roku.

„Robią to już od jakiegoś czasu” — powiedział Kenny Clark, atakujący nosem Packers, o rzucaniu piłki przez Henry'ego. „Po prostu zagrali świetną sztukę. Dobra gra, świetna gra w ich wykonaniu.

TO I TO: Patrick Taylor został oflagowany za trzymanie się pierwszego powrotu Packersów, a Green Bay został zmuszony do startu na własnej 12-jardowej linii. … Pierwszy dodatkowy punkt Masona Crosby'ego tego wieczoru został zablokowany. … Darnell Savage, który w zeszłym tygodniu przeniósł się z bezpiecznej pozycji do narożnika, został oznaczony za przeszkadzanie w podaniu w drugiej kwarcie. … Rodgers został celowo trafiony rzutem karnym na ziemię pod koniec drugiej kwarty. Rodgers rzucił piłkę, gdy był zaledwie kilka cali od pola punktowego i ledwo uniknął zabezpieczenia. … Tennessee pokonało Packers 408-271 i utrzymało przewagę 21-15 w pierwszych upadkach.

Brzydki

DOMINACJA W PIERWSZEJ POŁOWIE: Tytani zdominowali piłkę — i zegar — w pierwszej połowie. Tytani mieli bilans 6 na 9 przy trzecich próbach, co pozwoliło im utrzymać się przy piłce przez 19 minut i 25 sekund – prawie dziewięć minut więcej niż Green Bay (10:35).

Tennessee rozegrał 38 meczów, a Green Bay 20 i pokonał Packers 171-96. Te łącznie 96 jardów było najmniejszą liczbą, jaką Packers mieli podczas meczu u siebie w erze Matta LaFleura.

Tytani mieli 13 upadków w pierwszej połowie, podczas gdy Packers tylko sześć, a Tennessee objął prowadzenie 14-6 do przerwy. Ten deficyt okazał się zbyt duży, aby Green Bay mógł go pokonać.

„Myślałem o naszej obronie, ciężko walczyliśmy” - powiedział LaFleur. „Ale z pewnością nie mógł zejść z trawy w pierwszej połowie”.

WSPINACZKA POD GÓRĘ: Packers weszli do gry z remisem na dziewiątym miejscu w NFC i mając 15.7% szans na awans do play-offów, według footballoutsiders.com. Szanse te spadły do ​​6% po tym, jak Green Bay przegrał po raz szósty w siedmiu meczach i spadł do 11th miejsce w konferencji.

Teraz nadchodzący harmonogram sprawi, że Green Bay będzie niezwykle trudno dotrzeć do postseason czwarty rok z rzędu. Packers wciąż walczą z liderami dywizji Filadelfią (8-1), Minnesotą (8-1) i Miami (7-3), a także poprawiającymi się Detroit i Chicago.

„W tym momencie naprawdę trzeba wygrać lub wrócić do domu, a my musimy dalej walczyć” — powiedział Clark.

LaFleur dodał: „Nie jesteśmy teraz w bardzo dobrej sytuacji, to na pewno. Tak jak powiedziałem chłopakom, nie ma marginesu błędu. Okres."