Dobre, złe i brzydkie od porażki Green Bay Packers do Philadelphia Eagles

Piosenka pozostaje ta sama.

I chłopcze, czy to była brutalna ballada dla Green Bay Packers.

Nadzieje Green Bay po sezonie wiązały się z podtrzymywaniem życia w niedzielę. Teraz możesz wyciągnąć wtyczkę.

Gospodarz Philadelphia zebrał łącznie 500 jardów, zdobył siedem z 10 posiadań i pokonał Green Bay 40-33. To najwięcej punktów zdobytych przez Packers od 20 listopada 2016 r., kiedy Waszyngton zdobył przeciwko nim 42 punkty.

Green Bay przegrał po raz siódmy w ośmiu meczach – pierwszy raz od 2008 roku.

Packers również spadli do 4-8 po raz pierwszy od 2006 roku. I tylko dwie drużyny w NFC — Chicago (3-9) i Los Angeles Rams (3-8) — mają gorsze wyniki w konferencji niż Green Bay.

Dodając zniewagę do kontuzji, rozgrywający Aaron Rodgers został wyeliminowany z gry pod koniec trzeciej kwarty z powodu ukośnej kontuzji. A sezon, który zaczął się bardzo obiecująco, oficjalnie stał się jednym z najbardziej rozczarowujących w historii zespołu.

Oto dobre, złe i brzydkie zwycięstwo Filadelfii nad Packers, zaczynając od brzydkiego.

Brzydki

PĘDZĄCA OBRONA: Obrona Packersów zachowywała się tak, jakby przez większą część nocy grali we flagową piłkę nożną, bez zainteresowania walką lub dopasowaniem fizyczności Orłów. A ci, którzy domagają się zwolnienia koordynatora obrony Joe Barry'ego, mają więcej amunicji niż kiedykolwiek.

Philadelphia pobiegła na niesamowite 363 jardy, w tym 183 w samej pierwszej połowie. Rozgrywający Jalen Hurts (157) i biegacz Miles Sanders (143) pokonali 100 jardów w biegu, co oznacza pierwszy raz, kiedy Eagles mieli dwóch 100-jardowych sprinterów od 14. tygodnia 2020 r.

Najlepszy w karierze Hurts przed niedzielą to 106 jardów w biegu. Jego 157 jardów w biegu – w tym 102 w samej pierwszej połowie – było piątym najlepszym rozgrywającym w erze Super Bowl.

Sanders osiągał średnio 7.4 jarda na prowadzenie, biegnąc przez 143 jardy i zdobył parę przyłożeń w pośpiechu. Kenneth Gainwell przebiegł również przez 39 jardów i przyłożenie.

Packers weszli w noc na 26. miejscuth w lidze dozwolone jardy w biegu (135.8). Pod koniec nocy liczba ta wzrosła do 154.8, a Packers spadli na 31. miejsce w łącznej obronie w pośpiechu.

BRUTALNY POCZĄTEK: Zaledwie sześć minut po rozpoczęciu meczu Packers prowadzili już na dołku 13:0. The Eagles przejechali 75 jardów, by zdobyć przyłożenie w swoim pierwszym ataku, zakończonym bramką Kennetha Gainwella. Rodgers został przechwycony po pierwszym posiadaniu przez Green Bay, a trzy akcje później Philadelphia Miles Sanders wyrwał 15-jardowy bieg TD.

ZŁE

BOLI TAK DOBRZE: Rozgrywający Eagles, Jalen Hurts, pokazał, dlaczego jest jednym z czołowych kandydatów do tytułu MVP ligi.

Hurts był niezwykle ostry, rzucając piłką, wykonując 16 z 28 rzutów na 153 jardy i dwa podania przyłożenia. Hurts przebiegł również przez 157 jardów i średnio 9.9 jarda na prowadzenie.

„Przedstawia mnóstwo wyzwań dla każdej obrony, zarówno w kieszeni, jak i poza kieszenią” – powiedział trener Packers Matt LaFleur o Hurts w zeszłym tygodniu. „Oczywiście ma wokół siebie mnóstwo broni, w które może rzucić piłkę, a ci faceci grają na naprawdę wysokim poziomie”.

Taka była historia po raz kolejny w niedzielę, kiedy Hurts and the Eagles zniszczyli obronę Green Bay.

TRUDNY ROK: Rodgers rzucił parę przechwytów, dzięki czemu jego sezon osiągnął dziewięć. To jego najwięcej w sezonie od 2010 roku.

W trzeciej ofensywnej grze Green Bay podanie Rodgersa zostało odbite i przechwycone przez Josiaha Scotta. Następnie, w pierwszej serii Green Bay w drugiej kwarcie, rezerwowe zabezpieczenie Eagles, Reed Blankenship, skoczył przed Tylerem Davisem i przechwycił Rodgersa.

Rodgers, który został zwolniony trzykrotnie, został później wyeliminowany z gry z powodu ukośnej kontuzji.

RASUŁ DOUGLAS: Cornerback Green Bay był niespodzianką sezonu 2021, kiedy został zabrany z ulicy i poprowadził Packers z pięcioma przechwytami - w tym dwoma, które wrócił po przyłożenia.

W 2022 roku sprawy nie były tak różowe, a w niedzielę zrobiły się jeszcze brzydsze.

Douglas zrezygnował z 30-jardowego TD tuż przed przerwą na rzecz Queza Watkinsa z nr 3 Eagles, który dał Filadelfii prowadzenie 27-20. Następnie, po otwarciu piłki przez Eagles w drugiej połowie, AJ Brown przestrzelił Douglasa, zdobywając 11-jardowego niszczyciela, który zwiększył prowadzenie Filadelfii do 34-20.

TO I TO: Keisean Nixon upuścił pierwszy kickoff w strefie końcowej. Zamiast pozostać na miejscu, Nixon wybiegł z piłką i został zatrzymany po zaledwie 10 jardach na 9-jardowej linii Packersów. … Mason Crosby nie wykorzystał krytycznego dodatkowego punktu, który pozostawił remis 20-20 w drugiej kwarcie. Crosby wszedł w noc 21 z 22 na dodatkowe punkty. … Packers mieli ostatnią szansę na odzyskanie piłki i wyrównanie gry. Zamiast tego Sanders prowadził trzy razy na 11 jardów i zakończył mecz pierwszą próbą.

DOBRA

JORDAŃSKA MIŁOŚĆ: Rezerwowy rozgrywający Packers został wrzucony do akcji w czwartej kwarcie po tym, jak Rodgers opuścił boisko z powodu kontuzji.

Wszystko, co zrobił Love, to wkroczył i poprowadził czteropunktową, 75-jardową jazdę po przyziemieniu. Love poszedł 3 za 3 w jeździe na 75 jardów, w tym podanie 63 jardów TD do Christiana Watsona na trasie skrzyżowania, którą debiutant pojechał do domu.

Love zakończyła noc 6 z 9 na 113 jardów i miała ocenę rozgrywającego na poziomie 146.8. Poprowadził Packers do 10 punktów na swoich dwóch dyskach.

Ponieważ Green Bay odpada z rywalizacji w play-offach, wielu będzie domagać się gry Love. W niedzielę wystartował rewelacyjnie.

CHRZEŚCIJANIN WATSON: Czwarta kwarta Watsona była jego szóstą w ostatnich trzech meczach. Watson został pierwszym debiutantem w Green Bay od czasu Billy'ego Howtona w 1952 roku, który zdobył przyłożenie w trzech meczach z rzędu.

Watson miał trzy niszczyciele czołgów 13 listopada przeciwko Dallas, dwóch przeciwko Tennessee 17 listopada i jednego przeciwko Eagles. Po wyjątkowo spokojnej pierwszej połowie sezonu Watson gra równie dobrze — lub lepiej — niż jakikolwiek debiutant w tegorocznej klasie obciążonych odbiorników.

GDZIE JEST RUDY?: Bezpieczeństwo Packerów Rudy Ford wywarł spory wpływ od czasu przejścia do wyjściowego składu w 10. tygodniu.

13 listopada Ford miał dwa przechwyty w wygranym meczu z Dallas. W niedzielę Ford pozbawił wyróżniającego się odbiornika Eagles, AJ Browna, a obrońca Green Bay, Quay Walker, wyzdrowiał.

Walker zwrócił fumble 63 jardy na 13-jardową linię Eagles, a trzy sztuki później Rodgers rzucił podanie przyłożenia do biegacza Aarona Jonesa.

TO I TO: Packers zatrzymali Eagles zarówno po 1-i-1, jak i 52-i-70 w pierwszej kwarcie. Jalen Hurts próbował skradać się do pierwszego rzutu w obu grach, ale Kingsley Enagbare i Rasul Douglas wykonali wślizgi bez zysku. … Linebacker Justin Hollins, który podpisał kontrakt zaledwie trzy dni wcześniej, zwolnił Hurts w drugiej kwarcie. … Powrót Keiseana Nixona z 22 jardów na rozpoczęcie drugiej połowy był najdłuższy w Green Bay od czasu, gdy Jeff Janis cofnął 2015 jardów 53 listopada XNUMX r. Nixon później przewyższył ten wynik, odbijając XNUMX jardy pod koniec czwartej kwarty.