Pittsburgh Steelers muszą powstrzymać gwałtowny atak Browns, aby mieć nadzieję na play-off

Kiedy Pittsburgh Steelers zmierzyli się z Browns prawie cztery miesiące temu, decydujący czynnik w grze był jasny.

Browns rzucili się na 171 jardów, pokonując Steelers 29-17 w trzecim tygodniu na stadionie First Energy Stadium w Cleveland. Nick Chubb miał 3 jardów na 113 prowadzących w ten czwartkowy wieczór we wrześniu, a Kareem Hunt dodał 23 jardów w 47 próbach.

Konwencjonalna mądrość sugeruje, że kluczem dla Steelers (8-8) do pokonania Browns (7-9) w niedzielę u siebie na stadionie Acrisure jest zatrzymanie biegu. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ponieważ Browns są szósty w NFL w pośpiechu ze średnią 147.3 jarda na mecz.

Niemniej jednak Steelers muszą znaleźć sposób na powstrzymanie tandemu Chubba i Hunta, jeśli chcą mieć szansę na awans do playoffów.

Aby dotrzeć do posezonów, Steelers muszą wygrać i sprawić, by New York Jets pokonały Miami Dolphins, a Buffalo Bills pokonały New England Patriots. Porażka wyeliminowałaby Steelers, którzy wygrali pięć z sześciu meczów po rozpoczęciu sezonu 3-7.

„Kiedy przygotowujesz się do Cleveland, musisz szanować ich grę biegową, a zwłaszcza Nicka Chubba i Kareema Hunta” – powiedział trener Steelers Mike Tomlin na początku tego tygodnia podczas cotygodniowej konferencji prasowej. „Muszą być topowym tandemem w piłce nożnej i nie potrzebują mojego poparcia. Ich taśma i ich CV o tym mówią. Musimy wykonać tam dobrą robotę.

„Ostatnim razem, gdy graliśmy, wygrali mecz o wyniszczenie. Zmęczenie stało się czynnikiem w miarę trwania gry. Możesz po prostu spojrzeć na liczbę okazji z krótkiego metra, jakie mieli w drugiej połowie. Myślę, że w drugiej połowie pięć razy zajmowali trzecie miejsce. A to po prostu mówi o tym, jak idzie gra. ”

Browns wykorzystali tylko 6 z 16 trzecich upadków, ale 3 z 4 przy czwartych upadkach. Jednak Tomlin powiedział, że zdolność Cleveland do radzenia sobie w takich sytuacjach była ważniejsza niż współczynnik konwersji.

„To przemawia za wydajną grą biegową, która stawia cię w możliwych do opanowania trzecich upadkach” – powiedział Tomlin. „Ktoś ma pięć tercji i 1 w połowie, nie będziesz miał dobrej połowy gry. Nie będziesz miał dobrej połowy gry z perspektywy zejścia z boiska, perspektywy czasu posiadania, żadnej z tych dyskusji, ponieważ znowu, za każdym razem, gdy zdobywają ten jard, dostają nowy zestaw upadków i tak dalej trzeci dół jest jego elementem.

„To, co podnosi te trzecie upadki, ten element wyniszczenia w grze, będzie dużym elementem. Zawsze tak jest, kiedy grasz z Cleveland Browns, a oni mają Nicka Chubba i Kareema Hunta. Kiedy dostaną się na 1-i-2 i -XNUMX, stary, już nie żyjesz. Mogą go prowadzić, mogą nim rzucać, mogą robić, co chcą w tych okolicznościach, i dlatego zwracamy na to uwagę.

Steelers zajmują siódme miejsce w lidze pod względem rzucania się na obronę ze skutecznością 106.5 jarda na mecz. Byli szczególnie dobrzy w zatrzymywaniu gry biegowej podczas swojej obecnej passy trzech zwycięstw.

Po stracie 215 jardów na ziemi w przegranej 14. tygodniu z Ravens, Steelers utrzymali Carolina Panthers do 21 jardów, a Las Vegas Raiders i czołowy zawodnik NFL Josh Jacobs do 58 jardów w Wigilię.

Suma Ravens w rewanżu w zeszłym tygodniu wyniosła 120 jardów, gdy Steelers zebrali się, by wygrać 16-13 w Sunday Night Football w Baltimore. Bezpieczeństwo Minkah Fitzpatrick poprowadził obronę dziewięcioma wślizgami, w tym czterema samotnymi zatrzymaniami.